exlpharmacy

O NAS


Witamy na naszej stronie!

 

Pragniemy przedstawić Państwu serwis oparty na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu zawodowym, zdobytym w kraju i za granicą. DG ART to zaufany partner dla licznego grona Klientów korporacyjnych, organizacji społecznych, kulturalnych i politycznych oraz Klientów indywidualnych. Prezentowane na stronie fotografie stanowią odzwierciedlenie naszego blisko 25-letniego doświadczenia w dziedzinie fotoreportażu, fotografii eventowej, portretowej oraz przyrodniczej i krajobrazowej. DG ART oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych oraz graficznych na każdą okazję. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju oraz za granicą. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.


 


JAROSŁAW T. DELUGA-GÓRA 
|  Fotoreporter i dziennikarz z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce i USA. Autor licznych artykułów i fotografii, zamieszczonych na łamach takich publikacji jak nowojorski Nowy Dziennik, Chicago Express Weekly Magazine, Tribune de Geneve, Women's Basketball czy IFS Magazine. W latach 1998-2004 członek prestiżowych organizacji fotograficznych i dziennikarskich: Foreign Press Association, National Press Photographers Association oraz White House Newsphotographers Association. Założyciel oraz pierwszy prezes Polskiego Klubu Fotografika w Nowym Jorku (PPCA). Grand Master konkursu Canon Photography Masters, medalista konkursów International Library of Photography. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów Rządu: Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Specjalizuje się w fotografii reportażowej i portretowej. Z zamiłowania fotografuje przyrodę i krajobraz. Jest twórcą programu szkoleń fotograficznych PhotoWalk i Biebrzańskich Spotkań Fotograficznych oraz ambasadorem marki Sigma.

 


 

 

 

 

 

 

AGNIESZKA DELUGA-GÓRA  |  Fotograf i grafik komputerowy z blisko 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Współtwórczyni marek DG ART oraz EmmaBella. Agnieszka zrealizowała liczne projekty fotograficzne dla tak prestiżowych klientów jak Allianz, Atlantic Council, Narodowy Bank Polski czy Filharmonia Narodowa. Specjalizuje się w fotografii portretowej, ślubnej i dziecięcej oraz kulinarnej. Z zamiłowania fotografuje krajobraz i naturę. Prowadzi zajęcia szkoleniowe z podstaw obróbki graficznej obrazu. 

© 2005-2018 DG ART PROJECTS | Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved.
projektowanie stron www