exlpharmacy

O NAS


Witamy na naszej stronie!

 

Pragniemy przedstawić Państwu serwis oparty na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu zawodowym, zdobytym w kraju i za granicą. DG ART to zaufany partner dla licznego grona Klientów korporacyjnych, organizacji społecznych, kulturalnych i politycznych oraz Klientów indywidualnych. Prezentowane na stronie fotografie stanowią odzwierciedlenie naszego 20-letniego doświadczenia w dziedzinie fotoreportażu, fotografii eventowej oraz portretowej. DG ART oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych oraz graficznych na każdą okazję. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju oraz za granicą. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.


 


JAROSŁAW T. DELUGA-GÓRA 
|  Fotoreporter i dziennikarz z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce i USA. Autor licznych artykułów i fotografii, zamieszczonych na łamach takich publikacji jak nowojorski Nowy Dziennik, Chicago Express Weekly Magazine, Tribune de Geneve, Women's Basketball czy IFS Magazine. W latach 1998-2004 członek prestiżowych organizacji fotograficznych i dziennikarskich: Foreign Press Association, National Press Photographers Association oraz White House Newsphotographers Association. Założyciel oraz pierwszy prezes Polskiego Klubu Fotografika w Nowym Jorku (PPCA). Grand Master konkursu Canon Photography Masters, medalista konkursów International Library of Photography. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów Rządu: Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Specjalizuje się w fotografii reportażowej i portretowej. Z zamiłowania fotografuje przyrodę i krajobraz. Jest twórcą programu szkoleń fotograficznych PhotoWalk oraz Biebrzańskich Spotkań Fotograficznych.

 


 

 

 

 

 

 

AGNIESZKA DELUGA-GÓRA  |  Fotograf i grafik komputerowy z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Współtwórca marek DG ART oraz EmmaBella. Agnieszka zrealizowała liczne projekty fotograficzne dla tak prestiżowych klientów jak Allianz, Atlantic Council, Narodowy Bank Polski czy Filharmonia Narodowa w Warszawie. Specjalizuje się w fotografii reportażowej, portretowej, ślubnej i dziecięcej. Z zamiłowania fotografuje krajobraz i naturę. Prowadzi zajęcia szkoleniowe z podstaw obróbki graficznej obrazu. 

© 2017 DG ART PROJECTS | Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved.
projektowanie stron www